werandcountry.pl weranda.pl
  • Na zakupach

Prezent na urodziny: co zrobić, aby był zapamiętany na długie lata?

autor: Materiał partnera

Solenizantowi należy się prezent na urodziny, ale najlepsze prezenty urodzinowe - za chwilę Państwo się o tym przekonają - to podarki wykraczające poza szablonowe konwencje. Jaki prezent na urodziny będzie prawdziwie istotnym zdarzeniem w tym szczególnym dniu? 

Urodziny bliskiej nam osoby, przyjaciela, przyjaciółki, wcale nie muszą powielać zgranego schematu nudnych rytuałów. To naprawdę może być prawdziwe święto, wspaniały, godny zapamiętania dzień, o którym w gronie towarzyskim będziecie rozmawiać jeszcze przez długi czas. Wierzymy, że do urodzin i urodzinowego prezentu podchodzisz twórczo i z wyobraźnią. Mamy jednak propozycje prezentów urodzinowych, o których zapewne nie pomyślałeś, a które odznaczą się swoją wyjątkowością. To prezenty, które zostaną przyjęte z prawdziwą wdzięcznością przez solenizanta, a Tobie pozwolą na zaznaczenie swojego niebanalnego wkładu w dzień urodzin bliskiej osoby i pozwolą zapamiętać Twoją obecność podczas celebracji dzięki niezwykłej inwencji. Czas pokazać najlepsze pomysły na prezent urodzinowy.

fot. materiał partnera

Urodziny z wyjątkowym prezentem

Prezent na urodziny, który wyróżni osobę obdarowaną i Ciebie, który prezent wręczasz? Tak. Przygotuj się na specjalne propozycje.

Zaczynajmy. Jazda off road po bezdrożach luksusowym samochodem terenowym – tak możesz spędzić urodziny. Więcej emocji? Dobrze, więc sprezentuj bliskiej osobie skok na spadochronie. Eleganckie będzie wręczenie jej karty podarunkowej. Na urodzinach możesz także zjawić się z biletem na jazdę klasycznym, czerwonym Ferrari – pomyśl tylko, jakie wrażenie możesz wywrzeć. Niezapomniane chwile zapewnisz obchodzącej urodziny osobie zapraszając ją do zabawy w parku trampolin lub przynosząc zaproszenie na dream jump, ekstremalny (ale również w pełni bezpieczny) skok z wysokości, który wyzwoli takie dawki adrenaliny, że ten potrzebny organizmowi hormon będzie utrzymywał się w organizmie przez wiele tygodni.

Jeśli chcesz postąpić łagodniej, niech obchodząca urodziny osoba otrzyma od ciebie zaproszenie na wspaniały, romantyczny weekend w renomowanym hotelu - to opcja dla osób, które znają się dobrze. A kiedy mówiąc "wszystkiego najlepszego" wręczysz zaproszenie do kabiny floating, gdzie relaks i odpoczynek nie ma sobie równych, to z pewnością twój prezent na urodziny zostanie doceniony w szczególny sposób. Możliwości jest naprawdę wiele. Pomagamy przełamać rutynę obchodów urodzin, proponujemy specjalne prezenty - przedmioty, usługi i aktywności wyjęte prosto ze snów.

fot. materiały partnera

Wieczór panieński dla przyjaciółki

Ofertą najbardziej wyszukaną jest niezapomniany wieczór panieński dla przyjaciółki, który możesz zapewnić tej szczególnej dla ciebie pani w stylu iście królewskim. Niech przyjaciółka, zanim stanie się panną młodą, przeżyje przed złożeniem ślubowania małżeńskiego chwile wyjątkowe. Upojny wieczór w SPA, indywidualna lekcja pole dance, impreza doskonale wystylizowana w klimacie hippisowskim lub żaglowanie w strumieniach powierza tunelu aerodynamicznego – to tylko część naszych niezwykłych propozycji. Chcemy, aby pożegnanie stanu panieńskiego i powitanie małżeństwa było naprawdę czymś wyjątkowym. Wyróżnij się ze swoim prezentem, zaznacz swój charakter. Powodzenia.

 

Materiał partnera: prezentmarzen.com

Zostań z nami

Bądź na bieżąco