werandcountry.pl weranda.pl
reklama
  • Od kuchni
  • Restauracje

Pierwsza kawiarnia, gdzie można się zdrzemnąć

autor: Amelia Safader

W tym miejscu dwudziestominutowa drzemka doda siły na resztę dnia. Vinci Power Nap – Kawiarenka Snu to miejsce we Wrocławiu, które rusza na ratunek zapracowanym i zmęczonym.

Nie od dzisiaj wiadomo, że sen to zdrowie, a małe drzemki w ciągu dnia mają korzystny wpływ na człowieka. Magdalena Filcek postanowiła wyjść naprzeciw szybkiemu trybowi życia oraz towarzyszącemu mu zmęczeniu, zostając pomysłodawczynią Vinci Power Nap – Kawiarenki snu.
Jest to miejsce, gdzie w autorsko zaaranżowanym wnętrzu zawieszono specjalne chusty. Dzięki temu ciało będzie się kołysać, dając wrażenie utulenia w ramionach. Sposób na odpoczynek powstał w oparciu
o integrację sensoryczną. Dwudziestominutowy relaks w tym miejscu pozwoli na głębokie wyciszenie
i zregenerowanie organizmu.

for. Vinci Power Nap

We wnętrzach pobudzone zostaną wszystkie zmysły – będziecie chodzić po ciepłym piasku, trawie lub powietrznych poduszkach, spotkacie przyjemny półmrok i posłuchacie specjalnie skomponowanej ścieżki dźwiękowej. Spędzicie też czas w otoczeniu kompozycji zapachowych wspomagających relaks.
W kawiarence będziecie mogli napić się zdrowego napoju oraz skorzystać z orzeźwiającego tlenu. Jest to pierwsze takie miejsce w Polsce.

Pierwsza kawiarenka powstanie w samym sercu Wrocławia – na rynku. Otwarcie zaplanowano na marzec 2018 roku. Projekt spodobał się nie tylko Polakom, entuzjastycznie podchodzą do niego też za granicą. Autorka projektu już zapowiada otwarcie kolejnych lokalizacji.

reklama
reklama

Zostań z nami

Bądź na bieżąco