werandcountry.pl weranda.pl
  • W hotelu
  • Hotele i spa

5 powodów, dla których Wielkanoc spędzimy w Czarny Potok Spa & Conference ****

autor: Anna Mazur

Myślicie już u świętach Wielkanocnych? Może tym razem spędzić je w otoczeniu górskiej przyrody, zajadając się regionalną kuchnią, odpoczywając w spa i ciesząc się beztroską atmosferą?

Nie zawsze wizja świątecznych przygotowań napawa optymizmem, choć króliczki wielkanocne potrafią wywołać uśmiech na twarzy. Ale są takie chwile, kiedy chce się rzucić wszystko i zwyczajnie odpocząć. Od wszystkiego. Wtedy najlepiej jest wyjechać do miejsca, w którym nie zabraknie atrakcji na zmianę ze świętym spokojem.

Oto 5 powodów, dla których warto spędzić wolne dni w Czarnym Potoku.

1. Otoczenie gór i lasów 

Hotel położony u stóp Jaworzyny Krynickiej nad szemrzącym potokiem. Jest jak małe miasteczko.
12 budynków dla jeszcze większej wygody połączonych zostało przeszklonymi łącznikami. Do tradycyjnej górskiej architektury nawiązują wszechobecne drewniano-kamienne elementy.


2. Liczba atrakcji przyprawia o zawrót głowy

W eleganckich pokojach będziecie raczej tylko sypiać, bo na miejscu czeka mnóstwo atrakcji: trzy restauracje, klub muzyczny, chata góralska, wielopoziomowy minigolf, a nawet prywatna plaża. Oczywiście jest także strefa spa (na czterech poziomach!), a w niej kriosauna i strefa termalna, w tym beskidzka sauna sucha, górska ziołowa i łaźnia parowo-błotna, są basen i brodzik dla dzieci, wanna solankowa i strefa fitness i cardio. Po ćwiczeniach nie odmawiajcie sobie masażu z użyciem borowin lub leczniczego tensegracyjnego masażu tkanek głębokich.


3. Wielkanoc z atrakcjami

Czas świąt jest już tu w całości zaplanowany, oczywiście z mnóstwem atrakcji, takich jak wspólne malowanie i zdobienie pisanek, święcenie pokarmów, uroczyste śniadanie, kolację grillową w chacie
z kapelą góralską. W lobby hotelowym też będzie można usłyszeć muzykę na żywo.

4. Coś dla dzieci

Najmłodsi nie będą się nudzić i marudzić. Do dyspozycji mają basen, całodzienny Kids Club z bogatym programem animacji, salon gier z automatami i strefę z konsolami. Poza tym na zewnątrz jest jeszcze plac zabaw, a zaledwie 100 m od hotelu – park linowy. Po całym dniu jedyne o czym będą marzyć to milusia poduszka i słodki sen. 


5. Szlaki turystyczne i rowerowe 

Atrakcji nie brakuje też w okolicy. Krynica przyciąga pijalniami i źródłami wód leczniczych oraz licznymi szlakami turystycznymi i rowerowymi. Polecamy wdrapać się na Jaworzynę, skąd roztacza się wspaniały widok m.in. na Tatry. Z doliny Czarnego Potoku na szczyt kursuje kolej gondolowa, można wjechać na górę i zejść spacerem – trasa nie jest wymagająca, choć miejscami kijki mogą się przydać, szczególnie podczas wiosennych roztopów. Oczywiście wypożyczycie je w hotelu, tak jak rowery, nawet te elektryczne.

Udogodnienia

  • Przyjazny dzieciom
  • Restauracje
  • Basen kryty
  • SPA
  • Strefa Wellnes
  • Siłownia
  • Centrum biznesowe

Kontakt

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference ****
Czarny Potok 65
33-380 Krynica-Zdrój
tel. +48 18 530 30 01
e-mail: rezerwacje@czarnypotok.com
www.hotelczarnypotok.pl

Zostań z nami

Bądź na bieżąco