reklama
  • Dzieje się

Warszawa: Targ Śniadaniowy na zielonym Żoliborzu

autor: Amelia Safader

Na słodko, słono i na ostro - w najbliższą sobotę 14 kwietnia weźcie ze sobą koc, przyjaciół, znajomych, rodzinę i wspólnie wybierzcie się na śniadanie w otoczeniu zieli. Rozpoczyna się szósta edycja Targu Śniadaniowego, podczas którego zjecie pyszne jedzenie i posłuchacie dobrej muzyki.

Już niedługo na Alei Wojska Polskiego 4 znajdziecie stoiska i potrawy z różnych części świata, które zjecie na miejscu. Między innymi pierożki chińskie i Czebureki czyli duże pierogi nadziewane mięsem popularne w kuchni tatarskiej. Nie zabraknie też słodkości – przepyszne ciasta, babeczki, lody i inne desery na pewno zadowolą wszystkich łasuchów. Nie tolerujecie glutenu, albo jesteście wegetarianami? Pyszności czekają także na was.

foto jedzenie

Oprócz tego spotkacie dostawców z wysokiej jakości produktami takimi jak warzywa, owoce, nabiał, wędliny czy sery. Gdy już będziecie najedzeni możecie odwiedzić strefę z hamakami i leżakami, a zapominalscy wypożyczalnie koców. Zrelaksujecie się na nich, a może nawet opalicie, bo nie ma nic lepszego niż wylegiwanie się w słońcu z najbliższymi. Dzieci też nie będą się nudzić – dla nich przygotowano warsztaty plastyczne, muzyczne, ceramiczne, teatralne i kulinarne. Nie zapomnijcie o swoich czworonogach, na targach znajdziecie dla nich wodę, dzięki czemu będą mogły spędzić z wami cały dzień.

reklama

Lokalizacja

reklama

Zostań z nami

Bądź na bieżąco