reklama
  • Dzieje się

Warszawa aktywnie: darmowe zajęcia sportowe pod chmurką

autor: Amelia Safader

Jeśli jesteście fanami aktywnego wypoczynku tego lata w Warszawie możecie skorzystać z wielu, darmowych zajęć sportowych. Dzięki nim wspólnie z innymi spędzicie czas na powietrzu ćwicząc na przykład jogę na Kępie Potockiej przy Jurta Cafe. Odbywa się w każdą sobotę od 12:30 – 13:30. Joga wspiera funkcjonowanie całego organizmu. Dzięki niej wyciszycie się i zrelaksujecie, dlatego warto zabrać przyjaciół i wspólnie ją praktykować. Program trwa do 25 sierpnia.

Tai Chi to kolejna aktywna propozycja na wakacyjnej mapie stolicy. W każdą sobotę o godzinie 11:00 możecie skorzystać z chińskiej formy ruchu, przypominającej taniec. Łączy w sobie także sztuki walki i gimnastykę. Dzięki zajęciom zrelaksujecie się i będziecie pełni energii przez resztę dnia. Do wyboru macie dwie lokalizacje – Park na Moczydle oraz Park Szymańskiego. Zajęcia trwają aż do 30 września.

darmowe zajecia warszawa

Jeśli lubicie otaczać się pozytywną energią, a przy tym nie boicie zwijać się ze śmiechu spróbujcie śmiechojogi. Jakie korzyści wam przyniesie? Poprawi odporność, obniży hormon stresu, a nawet poprawi stan skóry. Dobry humor gwarantowany przez najbliższe kilka dni. Spotkania odbywają się w Cudzie nad Wisłą na Bulwarze Flotylii Wiślanej 1 w każdą sobotę o godzinie 13:00 do 1 września.

W czerwcu ruszył też cykl cotygodniowych zajęć, na które zaprasza Centrum Sportu Aktywna Warszawa, trwający przez cały lipiec. Do wyboru macie dwa typy zajęć, pierwsze z nich to Bubble Football. Podczas tej  zabawy będziecie grać w piłkę zamknięci w dmuchanej kuli – śmiech gwarantowany! Bezpłatne treningi odbywają się w czwartki o godzinie 19:00 na plaży Poniatówka (po praskiej stronie, na przeciwko Stadionu Narodowego).

Drugą propozycją jest street workaout, organizowany w tym samym miescu. Sprawdzicie tu swoją wytrzymałość i siłę, a opiekę nad wami sprawować będą wykwalifikowani trenerzy. Zajęcia są zarówno dla  początkujących jak i tych, którzy znają tą formę treningu. Spotkania odbywają się w soboty o godzinie 12:00.

reklama

Mapa

reklama

Zostań z nami

Bądź na bieżąco