werandcountry.pl weranda.pl
reklama
  • Dzieje się

Magiczne Ogrody znów przeniosą was do świata baśni. Trwa wielkie otwarcie

autor: Amelia Safader

Magiczne Ogrody to rodzinny park kryjący wiele tajemnic. Zamieszkały jest przez bajkowe postaci, które zabiorą was w niezwykłą podróż. Obiekt to około 10 hektarów powierzchni, na której rośnie ponad 100 tysięcy roślin. Jest więc także nie lada gratką dla miłośników botaniki. Położony jest w Trzciankach w województwie lubelskim.

Magiczne Ogrody to jedyny w Polsce park tematyczny opowiadający baśniową historię. Znajdziecie tam między innymi krainy: Krasnoludzki Ogród, Różankę i Kwiatową Dolinę, gdzie spotkacie kolorowe wróżki i skrzaty. Otoczone są przez setki kwiatów, drzew i krzewów. Są też sensorycznymi polami doświadczenia pobudzającymi wyobraźnię i pozytywnie wpływającymi na rozwój dzieci. Magiczne Ogrody to miejsce, które poprzez historie tłumaczy im istotę dobra i zła oraz wartości, z którymi będą spotykać się każdego dnia. Dzieci na miejscu mogą też porozmawiać z bajkowymi postaciami, które wprowadzą je do świata baśni.

Wielka pobudka Magicznych Ogrodów trwa do końca majowego weekendu. Razem z dziećmi można wziąć udział w paradzie, która zaprowadzi was do zamku wróżek. W tym miejscu jest magicznie, że spokojnie można spędzić cały dzień. Po pełnych wrażeń atrakacjach odpoczniecie i nabierzecie sił w jednej z restauracji lub kawiarni, gdzie napijecie się kawy, a dzieciaki zjedzą obiad i lody. Znajdziecie tu przewijaki dla maluchów. Miejsce dostosowano także do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kontakt

Magiczne Ogrody
Trzcianka 92
24-123 Janowiec
tel.: 503 983 135
Ceny biletów:
- ulgowy 37 zł
- normalny 44 zł
reklama

Lokalizacja

reklama
reklama

Zostań z nami

Bądź na bieżąco