werandcountry.pl weranda.pl
  • Dzieje się
  • Hotele i spa

Krynicki Hotel SPA Dr Irena Eris zaprasza do nowych wnętrz

autor: Weranda Weekend

Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju działa nieprzerwanie od 20 lat. Jako pierwszy zaskoczył gości luksusową, bogatą ofertą spa i doskonałą obsługą, dziś zaskakuje ponownie – designem w malowniczym otoczeniu.

Przebudowana została restauracja i bar oraz lobby hotelowe wraz z recepcją. Powiększyła się wspólna przestrzeń hotelowa oraz zmienił się wystrój modernizowanych wnętrz. Bar Przy Kominku połączono z lobby hotelowym, w którym pojawiły się kawiarniane stoliki i stylowe fotele, w których można wygodnie rozkoszować się ciepłem kominka i aromatem świeżo parzonej kawy. Restauracji Szósty Zmysł nadano nowoczesny design oraz zwiększono liczbę miejsc.

Odnowiono także ostatnie pokoje, nie objęte do tej pory remontem – zyskały nowe łazienki, ale też znacznie nowocześniejszy wygląd. Teraz, nie tylko można rozkoszować się budzącymi zachwyt widokami z okien na Jaworzynę Krynicką i rozciągającą się u jej stóp dolinę, ale także cieszyć się komfortem nowych przestrzeni i przyjazną atmosferą.

Nasi Goście są wymagający, dlatego wsłuchując się w ich potrzeby i oczekiwania, dbamy o najwyższą jakość obsługi. Nie zapominamy również o utrzymaniu wysokiego standardu i funkcjonalności wnętrz – wyjaśnia Wojciech Sporek, dyrektor Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój.

Marka uchodzi z ikonę polskiego rynku SPA. Podążając na bieżąco za światowymi trendami SPA, proponuje bogatą i atrakcyjną ofertę usług, profesjonalny serwis oraz dba o utrzymanie najwyższego standardu wnętrz.


 

Zostań z nami

Bądź na bieżąco