werandcountry.pl weranda.pl
  • Dzieje się
  • W podróży

Click&Boat – czarter jachtów i wynajem łodzi prosty jak Airbnb

autor: Weranda Weekend

Click&Boat to platforma, która działa podobnie jak Airbnb. Ale zamiast mieszkania na stałym lądzie, wynajmiecie wygodny jacht albo łódź motorową w jednym z ponad 450 portów na całym świecie. 

Kto za tym stoi?

Pasjonaci żeglarstwa – Edouard Gorioux i Jeremy Bismuth. Dwóch młodych, francuskich przedsiębiorców znalazło rozwiązanie problemu jachtów, które mocno obciążają kieszenie właścicieli zalegając w portach. Używane kilka razy w roku, już nie będą czekały bezczynnie. Przysłużą się teraz innym żeglarzom i wspomogą budżet wynajmujących.

Jak działa czarter jachtów i łodzi Click&Boat?

Click&Boat jest nazywany „Airbnb dla łodzi”, bo działa na tych samych zasadach. Nowoczesna platforma umożliwia wynajem w atrakcyjnych cenach bezpośrednio od właścicieli. Pozwala na dzielenie się łodźmi na całym świecie.

Do wyboru macie ponad 30 tys. łodzi i jachtów do czarteru m.in. jachty żaglowe, łodzie motorowe, łodzie RIB (pontony z silnikiem), katamarany, houseboaty i skutery wodne. Jeśli nie czujecie się pewnie za sterami lub nie macie patentu, wybierzcie łódź ze skipperem, który zadba o Waszą podróż. Brzmi jak beztroskie wakacje, prawda?

Click & Boat czarter jachtów i wynajem łodzi
Click & Boat czarter jachtów i łodzi motorowych

Rezerwacja jest bardzo prosta. Wybierzcie dogodny termin i odpowiednie miejsce na wakacje, za pomocą platformy skontaktujcie się z właścicielem łodzi, który odpowie na wszelkie pytania. Następnie ustalcie szczegóły spotkania w porcie i przekazania kluczy. A potem ruszajcie w drogę!

Co znajdziecie na pokładzie? Wszystko, czego potrzebujecie, abyście czuli się bezpiecznie i komfortowo. Wyposażenie jest dokładnie opisane, więc zwróćcie na to uwagę wybierając jacht.

Dokąd popłyniecie z Click&Boat?

Marzą Wam się rejsy po najpiękniejszych mazurskich jeziorach, urokliwa Chorwacja, malownicza Grecja, gorąca Hiszpania, a może egzotyczne Seszele? Czarter jachtów Click&Boat jest dostępny w Polsce oraz w najbardziej popularnych portach na świecie, więc na pewno znajdziecie swoje wymarzone miejsce. 

Click and Boat czarter jachtów wynajem łodzi
Zdjęcia: materiały prasowe

Kontakt

Click & Boat – czarter jachtów
https://www.clickandboat.com/pl
contact@clickandboat.com

Zostań z nami

Bądź na bieżąco