werandcountry.pl weranda.pl
  • W hotelu
  • W hotelu

Uroczysko Siedmiu Stawów – zimowy wypoczynek w luksusowym stylu

autor: Materiał partnera
  • Basen kryty
  • Siłownia
  • SPA
  • Strefa Wellnes
  • Restauracja

Uroczysko Siedmiu Stawów to wyjątkowy mariaż unikalnej renesansowej architektury i nowoczesnych, komfortowo wyposażonych wnętrz, urządzonych z wielkim smakiem. Szczególnie zimą, kiedy okoliczne pole i lasy odmalowane są srebrem i bielą – w ekskluzywnym hotelu oraz SPA by L’Occitane można znaleźć cudowne ukojenie. 

Uroczysko Siedmiu Stawów to wymarzone miejsce dla osób, które chcą kompleksowo zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie właśnie zimą. Na terenie obiektu znajduje się Spa oraz strefa wellness. Do dyspozycji gości są m.in. gabinety zabiegowe, sauny, basen, jacuzzi, sala do treningu, studio masażu zdrowotnego. Dzięki położeniu w Kotlinie Dzierżoniowskiej, słynącej z bujnych lasów i rozległych pól, miejsce zachęca do aktywności na świeżym powietrzu.

Uroczysko Siedmiu Stawów rozciąga się na ponad 100 hektarach terenu, obok rozległego parku, z ponad 1600 gatunkami drzew. Na gości czekają trasy do nordic walking oraz joggingu. Wielbiciele sztuki z pewnością zachwyceni będą wystawą ceramiki artystycznej, przygotowanej przez Fine Art Gallery, którą można podziwiać na terenie obiektu.

uroczysko siedmiu stawów luxury hotel
uroczysko siedmiu stawów gola dzierżoniowska
hotel uroczysko siedmiu stawów
hotele spa śląsk
uroczysko siedmiu stawów restauracja
hotele spa dolny śląsk

Uroczysko przygotowało specjalny pakiet świąteczny oraz sylwestrowy, dzięki któremu czas spędzony w luksusowym XVI-wiecznym zamku będzie niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny. W zabytkowych wnętrzach zagoszczą strojne choinki, a zapach pierników i blask świec dopełnią baśniowego klimatu. Goście będą mogli cieszyć się przysmakami podczas uroczystej wieczerzy, przygotowanej przez Szefa Kuchni. W planach jest także koncert muzyki na żywo, zimowe ognisko, w przyzamkowym Parku oraz wyciszający relaks w przestrzeni SPA.

Niezapomnianych wrażeń dostarczy także noc sylwestrowa. Wykwintna kuchnia i wyjątkowa muzyczna podróż będą atrakcjami ostatniej nocy tego roku. Wraz z solistą Jackiem Ropskim oraz kwartetem smyczkowym Pakamera zaaranżowany zostanie ekscytujący wieczór z wyśmienitą muzyką oraz z uroczystą kolacją. Goście usłyszą  najpiękniejsze Walce i Polki Straussa, które wprowadzą w atmosferę wiedeńskich sal koncertowych. Nie zabraknie też żywiołowych rytmów czardasza i tanga oraz uwielbianych przez publiczność przebojów muzyki filmowej. Ekskluzywna atmosfera renesansowego zamku dopełnią magii tego wieczoru.
Materiał Partnera

Kontakt

Uroczysko Siedmiu Stawów
Gola Dzierżoniowska 21
Tel.: 885 544 100
www.uroczysko7stawow.pl

Zostań z nami

Bądź na bieżąco