werandcountry.pl weranda.pl
  • W hotelu
  • W hotelu

Świąteczny Hotel Bacówka Radawa & SPA****

autor: Weranda Weekend

Podkarpacie, mimo że popularne, skrywa malowniczą okolicę, gdzie znajdziecie ciszę i spokój. Mowa o miejscowości Radawa, gdzie mieści się Hotel Bacówka Radawa & SPA****, w którym Wy i Wasze dzieci oderwiecie się od codziennego zgiełku miasta, ale nie będziecie się nudzić. 

Bacówka to wymarzone miejsce dla całej rodziny. To jedyny w Polsce czterogwiazdkowy hotel przeznaczony również dla dzieci. Całą rodziną spędzicie tu bajkowe święta, sylwester lub ferie zimowe. Hotel, zaprojektowany w podhalańskim stylu, otacza sosnowy las, nieopodal płynie rzeka, co czyni okolicę wyjątkowo malowniczą. Dodatkowo w święta obiekt zmienia się w bajkową krainę, przystrojoną świątecznymi dekoracjami.

hotel bacówka

Na gości czeka w Bacówce mnóstwo atrakcji. Można na przykład wypożyczyć sprzęt zimowy i oddać się śnieżnemu szaleństwu. Dla dzieci organizowane są zabawy na świeżym powietrzu z lepieniem bałwana na czele. Potem najmłodsi mogą odpocząć w sali kinowej, pokoju klocków lub kąciku małego czytelnika. A dorośli w Strefie Relaksu, gdzie odpoczną i zregenerują siły. Wśród licznych zabiegów w SPA są m.in. masaże stemplami ziołowymi, maseczki miodowe, masaże dla dwojga czy peeling całego ciała. Kameralna atmosfera pozwala na wyciszenie oraz oderwanie się od codzienności.

hotel bacówka ozdoby
hotel święta

Amatorzy dobrej kuchni też nie będą mieli powodu do narzekania. W hotelowej restauracji Felura, która znalazła się w prestiżowym gronie Poland TOP 100 Best Restaurant, można rozsmakować się w takich przysmakach jak wędzona sarnina czy gęsina peklowana w miodzie lipowym. O jakość wszystkich dań dba tu szef kuchni Kamil Wyka.

Jeśli wybieracie się większą grupą przyjaciół lub liczną rodziną polecamy na terenie Bacówki jeden z 9 domów Modern Folk lub jeden z 13 całorocznych, klimatyzowanych domków o wysokim standardzie w Strefie Osada. To połączenie rekreacyjnego domku ze standardem luksusowego hotelu, są świetnym rozwiązaniem dla rodzin 2+2. Znajduje się tam salon z telewizorem i podwójnym łóżkiem oraz rozkładana sofa. W każdym domku jest też oddzielna łazienka. 

hotel podkarpacie
podkarpacie hotel radawa

Kontakt

Hotel Bacówka Radawa & SPA****
ul. Cicha 32 a
37-523 Radawa
bacowkaradawa.pl

Zostań z nami

Bądź na bieżąco