werandcountry.pl weranda.pl
  • W hotelu
  • Hotele i spa
  • Polska

Manor House SPA - holistyczny raj pod Warszawą

autor: Weranda Weekend
  • Kontakt z naturą
  • Lokalizacja
  • SPA

W tym cieszącym się uznaniem holistycznym hotelu spa odpoczniecie w bliskości natury, zregenerujecie organizm i przywrócicie równowagę wewnętrzną. 

Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA - Pałac Odrowążów położony jest niedaleko trasy Warszawa-Kraków, 130 km od stolicy. Jest to na tyle blisko, że warto skusić się choćby na weekendowy wypad do sielskiej lokalizacji pozwalającej odpocząć od miejskiego zgiełku, pośpiechu i smogu. Zakochacie się w przyrodzie rozległego parku odbijającej się w przypałacowych stawach, w powietrzu czuć kojący zapach kwiatów i drzew, a w tle słychać świergot ptaków i uspakajający szum liści. 

odpoczynek w manor house spa

Jest to pierwszy i najlepszy polski hotel dla dorosłych, przyjazny alergikom (posiada certyfikowane pokoje) i weganom - słynie ze znakomitej karty wegańskiej i Diety Życia uwzględniającej różne style zdrowego odżywiania. Jak przystało na hotel z bogatymi tradycjami, można się tu delektować także wyśmienitą polską kuchnią, m.in. potrawami z gęsich żołądków czy pierogami.

Prawdziwym skarbem jest Biowitalne SPA. Zgodnie z holistyczną filozofią, która traktuje organizm jako całość, stawia się tu na harmonię na każdym poziomie. Innowacyjny program odmładzający Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia® pobudza naturalną zdolność organizmu do autoregeneracji. Warto skorzystać z seansów saunowych w Łaźniach Rzymskich (kompleks saun z jacuzzi i basenem swim SPA), bezchlorowego basenu z wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego, koncertów na gongi i misy tybetańskie czy leczniczych kąpieli ofuro w wysokich wannach, dzięki autorskim wannom Duo Ofuro by Manor House dostępnym również w romantycznej wersji dla dwojga. 

kryty basen manor house spa
zabiegi w manor house spa
pałac odrowążów

Serce Manor House SPA bije w zabytkowym parku. Znajduje się tu Ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, spiralą energetyczną, Piramidą Horusa i Ogrodem Zen – kopią słynnego ogrodu w Kioto. Jest to silne miejsce mocy czerpiące z energii ziemi i drzew. Jego wysoka biowitalność, która wzmacnia siły, wspomaga wypoczynek oraz poprawia zdrowie i samopoczucie, sprawia, że kompleks w Chlewiskach jest nazywany Polskim Centrum Biowtitalności. Jest to miejsce idealne zarówno dla poszukujących wyciszenia i równowagi, jak i miłośników aktywnego wypoczynku. 

Jeśli kochacie odpoczynek na świeżym odrpężcie się hamakach skrytych w cieniu drzew. Możecie wziąć ze sobą ulubioną książkę albo po prostu zamknąć oczy i wsłuchiwać się w odgłosy przyrody. Kompleks hotelowy posiada własną stajnię koni z bogatym zapleczem rekreacyjno-sportowym, więc fani jazdy konnej nie będą się nudzić. A może spróbujecie uwolnić wewnętrzne blokady podczas seansów firewalking?

piramida horusa manor house
relaks w spa
fot. materiały prasowe

Niezwykłym doświadczeniem są także rytuały zdrowia pod gołym niebem w Witalnej Wiosce® SPA, seanse w Chacie Solnej i spacery po ścieżkach: medytacji (małej i dużej) – idealnych dla ćwiczeń runicznych; ścieżce przyrodniczej – biegnącej koło rzadkich okazów drzew lub ścieżce historycznej, by poznać dzieje posiadłości Odrowążów - jednej z najstarszych rezydencji szlacheckich w Polsce.

Spędzenie nawet kilku dni w tej oazie spokoju i dobrej energii pozwala poprawić zdrowie, urodę i samopoczucie. To dobry adres na pobyt w SPA z przyjaciółką, wypad z grupą znajomych czy romantyczny weekend we dwoje. W Manor House Spa czas zwalnia, by zrobić miejsce na błogi relaks i zdrowy sen. Tutaj naprawdę można odpocząć. 

Udogodnienia

  • Basen kryty
  • Hotel tylko dla dorosłych
  • Strefa Wellnes

Kontakt

Hotel Manor House SPA **** - Pałac Odrowążów *****
ul. Czachowskiego 56
26-510 Chlewiska
www.manohouse.pl
+48 48 628 70 61
Ceny: od 370 zł/ pokój
Liczba pokoi: 59

Zostań z nami

Bądź na bieżąco