werandcountry.pl weranda.pl
  • Na zakupach
  • Dzieje się

Świąteczne odliczanie z YOPE – 5 pomysłów na trafiony prezent

autor: Weranda Weekend

W tym roku wszystkie prezenty zamów online, bez wychodzenia z domu, z dostawą na czas. Zaczynamy świąteczne odliczanie z YOPE. Oto 5 pomysłów na trafiony prezent.

1. Czasami wystarczy tylko jeden – podaruj kosmetyk YOPE w prezencie

Czasami wystarczy tylko drobny gest, aby sprawić komuś radość. Wybierz jeden z kosmetyków z nowych limitowanych serii YOPE i podaruj moc przyjemnych doznań.

Możesz zdecydować się na naturalny żel pod prysznic, mydło do rąk lub balsam do rąk i ciała o nowych rozpieszczających świątecznych zapachach: kuszącym owocowo-korzennym aromacie Zimowego ponczu lub słodkim, ciasteczkowym Zimowym rarytasie. 

yope rarytas
yope zimowy poncz
Naturalny żel pod prysznic – 19,99 zł / 400 ml Naturalne mydło w płynie – 19,99 zł / 500 ml Naturalny balsam do rąk i ciała – 29,99 zł / 300 ml

2. Podwójna przyjemność – limitowany zestaw Zimowy Poncz

Podwójna przyjemność cieszy bardziej. Razem z zestawem z limitowanej serii Zimowy poncz podaruj dwa razy więcej radości i rozpieszczania.

Naturalny żel pod prysznic i Naturalne mydło do rąk Zimowy poncz zapewnią prawdziwe odprężenie i ciepło, bo owocowo-korzenny aromat działa na zmysły i zapewnia moc przyjemnych wrażeń. W duecie z ekstraktem z mandarynki i kardamonu oraz olejem ze słodkich migdałów zadbają o intensywne odżywienie skóry i jej miękkość. 

yope zestaw zimowy rarytas
zimowy rarytas yope
Cena zestawu : żel i mydło z serii Zimowy poncz – 38,99 zł

3. Do trzech razy sztuka – limitowany zestaw Zimowy Rarytas

Do trzech razy sztuka, dlatego zestaw z limitowanej serii Zimowy rarytas zawiera aż trzy kosmetyki wypełnione po brzegi aromatem świąt.

Żel pod prysznic, mydło do rąk i balsam do rąk i ciała Zimowy rarytas pachną słodko domowymi specjałami, bo zapach maślano-rodzynkowych ciasteczek to najprzyjemniejszy towarzysz zimowych rytuałów pielęgnacyjnych. Bogate w ekstrakt wanilii i gałki muszkatołowej receptury kosmetyków zapewniają skórze nawilżenie, komfort i zdrowy wygląd.

zimowy rarytas yope
zimowy rarytas zestaw yope
świeca zapachowa yope
Cena zestawu żel, mydło i balsam z serii Zimowy rarytas – 68,99 zł; Cena świecy: 74,99 zł / za sztukę

4. Solo i w duecie – świece Zimowy Poncz i Zimowy Rarytas

Podaruj świecę, a najlepiej od razu dwie, bo to najprzyjemniejsze umilacze na długie zimowe wieczory. Zapach, blask i ciepło zamknięte w świetle świecy poprawiają nastrój i dają uroku nawet najbardziej mroźnym dniom.

Świece zapachowe z limitowanych serii Zimowy poncz i Zimowy rarytas są wykonane na bazie wosku sojowego, który jest naturalnym i biodegradowalnym materiałem. Dzięki temu palą się dłużej i można je bezpiecznie palić także w sypialni, ponieważ wytwarzają niewielką ilość dwutlenku węgla, nie emitują toksyn i nie kopcą. 

 

Materiał Partnera: Yope.me

Zostań z nami

Bądź na bieżąco