W ostatnich latach ogromną popularność na polskim rynku zdobyły rolety dzień noc. Mają dobre ceny, występują w wielu kolorach, są wygodne w montażu… O ich zaletach można by pisać długo. Pytanie jednak – gdzie je kupić, by tego zakupu nie żałować i zrobić to z korzyścią dla portfela? 

Sklep stacjonarny

Wybór rolet, w tym rolet dzień noc w sklepach stacjonarnych jest duży, ale nie taki, jak oczekują tego klienci. Nie chodzi o to, że są jakoś szczególnie wymagający, ale bardziej o to, że jednak w sklepach z wyposażeniem wnętrz nie ma wystarczająco dużo miejsca na tak obszerną ofertę tychże produktów. Tak więc fajnie jest pójść do sklepu i zobaczyć różne rolety na własne oczy, dotknąć, wymierzyć, ocenić, czy faktycznie spełniają oczekiwania i będą pasowały do konkretnego wnętrza, ale jeżeli nie ma satysfakcjonującego wyboru, to… czy jest sens? Niech każdy sam odpowie sobie na to pytanie. Kolejna sprawa to ceny. W sklepach stacjonarnych rolety dzień noc są najdroższe. 

Szukasz ciekawych pomysłów na aranżację salonu? Zobacz: Aranżacja salonu. Główne zasady

Sklep internetowy

Na uwagę niewątpliwie zasługują sklepy internetowe np. rolety.eu. Kupić w nich można rolety dzień noc w wymarzonym kolorze, w dowolnym rozmiarze, wyróżniające się różnym stopniem zaciemnienia. Jeżeli nie w jednym, to na pewno w drugim będzie można znaleźć tę odpowiednią roletę, bez wychodzenia z domu i tracenia czasu na przejazdy od sklepu do sklepu. W sklepie internetowym trzeba liczyć się z koniecznością uiszczenia opłaty za dostawę, jednak zwykle płaci się za nią tylko raz. Poza tym ceny rolet w sieci są niższe. Wynika to z ogromnej konkurencji, która najczęściej ma te same produkty. Tak więc sklep internetowy jest dużo lepszym wyborem, jeżeli chodzi o miejsce zakupu tego rodzaju osłon okiennych. W sieci można dostać nawet nowości, a także produkty niestandardowe, niezbyt popularne. W sklepach stacjonarnych nie zawsze są one dostępne, co wynika z bardzo wielu powodów. 

Producent 

Kupić roletę dzień noc można w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, ale oferty, jaką posiada sam producent, nie ma nikt inny. Zobaczymy np. na https://rolety.eu/pl/11-rolety-dzien-noc. To u producenta można dostać dosłownie każdą roletę, bez względu na wymiar, rodzaj mechanizmu, czy kolor i wzór. Producent najczęściej tworzy rolety pod zamówienie w każdej oczekiwanej przez zamawiającego ilości. W dodatku zapewnia najniższe ceny. Sprzedaż bez pośredników gwarantuje duże oszczędności dla kupujących. U producenta też można złożyć zamówienie online, skorzystać z jednorazowej dostawy (jednej opłaty za transport), a także darmowej dostawy przy większych zamówieniach. Warto więc zastanowić się za tą właśnie opcją, a następnie za producentem rolet, który ma najatrakcyjniejszą ofertę. Kupno rolet u producenta to gwarancja wysokiej jakości produktów i fachowego doradztwa. Decydując się na to miejsce zakupu, można mieć jednocześnie pewność, że oferowane rolety to świeży towar, a nie przeleżałe od dawna produkty, które już dawno wyszły z mody. Producent zawsze działa w zgodzie ze stale zmieniającymi się trendami i oferuje tylko modne rolety do nowoczesnych i stylowych wnętrz.

Zobacz także: https://webkurier.pl/rolety-czy-zaluzje/