werandcountry.pl weranda.pl
  • Małopolska i Karpaty

PENSJONAT SILVERTON

autor: Angelika Zdankiewicz-Staniszkis

Przytulny i przyjazny dzieciom, a do tego położony u samego podnóża Tatr, z dala od drogi i miejskiego zgiełku.

W nowoczesnych, stylowo urządzonych wnętrzach czuć góralskiego ducha – jest sporo drewna i ornamentów tak lubianych przez mieszkańców Podhala. Komfortowe pokoje z balkonami pomieszczą 2- i 4-osobowe rodziny. Do dyspozycji gości jest internet, bezpłatny parking oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego. Stąd tylko kilka kroków do wyciągu narciarskiego na Kaniówce i niecałe 2 km do Kotelnicy Białczańskiej oraz basenów geotermalnych Terma Bania.

pensjonat w górach
pensjonat kołó zakopanego
pensjonat góry
pensjonat tatry

Pensjonat przygotował się dobrze także na przyjęcie najmłodszych gości – jest sala zabaw, dzieci można też zostawić pod opieką animatorki, która zapewni im mnóstwo atrakcji, np. zajęcia taneczne czy lepienia z masy solnej. Wieczorem dorośli mogą odpoczywać w sali kominkowej, a maluchy obejrzeć ulubioną bajkę na dużym ekranie. Każdego ranka w jadalni podawane są śniadania w formie bufetu, po południu – domowe obiadokolacje. W dużym ogrodzie z placem zabaw można w spokoju rozkoszować się widokiem na góry. 

pensjonat silverton tatry

Pensjonat jest pięknie położony, roztacza się stąd cudowny widok na szczyty Tatr. A ponieważ jest też na uboczu, z dala od głównych dróg, doświadczymy tu niezmąconej niczym ciszy i spokoju (z wyjątkiem radosnych pokrzykiwań naszych pociech). Docenimy to szczególnie podczas urlopu.

Kontakt

Pensjonat Silverton
Kaniówka 28C
tel. +48 18 533 04 00,
+48 535 518 416
cena: od 89 do 199 zł
liczba pokoi: 13
pensjonat-silverton.pl

Zostań z nami

Bądź na bieżąco