werandcountry.pl weranda.pl
 • Małopolska i Karpaty

Aries Hotel & SPA ****

autor: Weranda Weekend

W samym sercu Zakopanego

Tuż przy słynnych Krupówkach wznosi się luksusowy hotel o wyjątkowej atmosferze i architekturze niczym z alpejskich kurortów.

hotele zakopane
hotel aries zakopane
hotel aries spa zakopane
hotel aries pokoje

Dzięki gruntownej i starannej renowacji oraz wprowadzeniu śmiałego designu łączącego kilka stylów, takich jak zakopiański, alpejski, awangardowy lat 20. i artystyczny lat 50., legendarny Dom Turysty przemienił się w miejsce o niepowtarzalnej atmosferze. Naturalne materiały – drewno, kamień, naturalna paleta barw oraz regionalne elementy zdobnicze zastosowane na wzorzystych wykładzinach, meblowych okleinach i dekoracyjnych drewnianych panelach podkreślają związek hotelu z miejscem i jego dorobkiem kulturowym.

Architektura i wystrój hotelu harmonijnie łączą regionalną stylistykę i barwną historię tego miejsca z nowoczesnością, elegancją i humorem.

Hotel oferuje 99 niepowtarzalnych pokoi i apartamentów, a także strefę spa i wellness z basenem z wodą termalną i dwoma zewnętrznym jacuzzi. Można tu zażywać kąpieli w śnieżnej scenerii na świeżym powietrzu, a potem zrelaksować się w aromatycznych saunach lub na leżankach słonecznej łąki z fototerapią. Na długie, zimowe wieczory Aries Spa przygotowało bogatą ofertę zabiegów i kosmetyków do pielęgnacji twarzy oraz ciała, a wyjątkowe masaże tajskie i balijskie to obowiązkowy punkt pobytu.

Na aktywnych czeka siłownia oraz Sport Concierge z indywidualnie dobranym, szerokim wachlarzem sportowych wycieczek i przygód, takich jak tradycyjne kuligi, psie zaprzęgi, wyprawy na skuterach. W bajecznych salach zabaw swoje miejsce odnajdą najmłodsi goście hotelu.

restauracja halka zakopane

 Aries Hotel & SPA  oferuje również doznania dla podniebienia. Nowoczesne i pełne fantazji menu restauracji Halka splata się z tradycją w niezwykle harmonijny sposób. Praca Szefa Kuchni – Michała Lelka, to umiejętne balansowanie pomiędzy wykwintnością i prostotą podhalańskich dań. Restauracja proponuje autorskie potrawy z wykorzystaniem lokalnych produktów i sprzyja odkrywaniu nieznanych dotąd gościom połączeń smakowych.

Klimat miejsca sprzyja zarówno lunchom biznesowym, niezobowiązującym spotkaniom, jak i romantycznym wieczorom we dwoje. Zakopiański styl, który tak mocno inspirował młodopolskich artystów, sto lat później wciąż zachwyca, a jednocześnie nawiązuje do światowych trendów współczesnego designu.

 • hotel aries zakopane
 • hotel aries spa zakopane
 • aries spa zakopane
 • aries spa zakopane

Udogodnienia

 • Restauracja
  Halka
 • Aries
  Spa
 • Basen
  termalny
 • PEŁNA OBSŁUGA
  SPOTKAŃ BIZNESOWYCH

Kontakt

Aries Hotel & Spa ****
ul. Zaruskiego 5
Zakopane 34-500
woj. małopolskie
tel. 185 44 44 44
recepcja@hotelaries.pl
hotelaries.pl
CENY
od 390 zł za pokój
liczba pokoi: 99

Zostań z nami

Bądź na bieżąco