werandcountry.pl weranda.pl
reklama
  • Dzieje się

Wielka Uczta Warszawska powraca. Kolejna edycja już w ten weekend

autor: Weranda Weekend

Wielka Uczta to sposób na odkrywanie smaków i zaspokajanie apetytów. Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym festiwalem odbędzie się już w ten weekend 16-17 lutego.

Centrum Praskie Koneser ponownie zaprasza na Wielką Ucztę Warszawską. Druga edycja będzie zimową biesiadą, która "rozgrzeje żołądki i zmysły". Po raz kolejny będziecie mieć okazję zasiąść przy najdłuższym stole w mieście i spróbować dań z całego świata. 

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Będą wystawcy specjalizujący się w przyrządzaniu mięsa jak i Ci zajmujący się kuchnią wegetariańską i wegańską, m.in. American Food Truck, Chwila Grilla, El Camino, Falafel Bejrut, Fat Daddy, Food&Furious, Frytki Świata, Hamburger z Karaibów, Hotto Doggu, Kimchi Polska, Kuchnia Żydowska z Otwocka.

wielka uczta warszawska

Na łasuchów czekać będą m.in. bąbelkowe gofry, ciasta od Miasto Ciasto, cronuty od Croccante, lody naturalne od Sucre, lody tajskie od Chop Chop i słodkości z Bliskiego Wschodu od Firasek Sweets. A na amatorów mocniejszych trunków browar Hoplala, browar Koreb, Korabia.

W programie warsztaty kulinarne z najpyszniejszych kuchni świata i wykłady specjalistów m.in. Warsztat kulinarny z kuchni wietnamskiej, pokazy live-cooking znanych kucharzy: Live cooking ze steków bez kości.

Dzieci też nie bedą się nudzić. Czekać na nie będą warsztaty z bohaterami książek. Mali i duzi upieką też największą pizzę w Warszawie i wezmą udział w konkursach z nagrodami. Zapraszamy!

Kontakt

Wielka Uczta Warszawska
Centrum Praskie Koneser
Plac Konesera 2
03-736 Warszawa
facebook.com/WielkaUczta
reklama

Lokalizacja

reklama
reklama

Zostań z nami

Bądź na bieżąco