werandcountry.pl weranda.pl
  • Dzieje się

Warszawa: Dania Borysa Szyca w Signature

autor: Weranda Weekend

W centrum Warszawy zjecie wyjątkowe dania zrobione przez równie wyjątkowe osoby. Poznajcie restaurację Signature, która w ramach projektu Signature Gwiazd zaprosiła znanych ludzi, aby przygotowali ulubione potrawy. Obecnie na ulicy Poznańskiej 15 macie możliwość zajadać się daniami przygotowanymi przez Borysa Szyca.

Signature Gwiazd to autorski koncept restauracji nawiązujący do jej nazwy. Potrawy pochodzące spod wspólnej ręki Szefa Kuchni Wojtka Kiliana oraz zaprzyjaźnionych gwiazd sygnowane są ich nazwiskiem. Pozycje dostępne są wśród propozycji a’ la carte.

Miesiąc temu do menu wprowadzono dania przygotowane przez Borysa Szyca. Aktor pomyślał o wegetarianach. Przygotował domowy makaron z truflami, które uwielbia. Wszystko polane zostało specjalnym maślanym sosem. Ten prosty i lekki posiłek doceniło już wielu gości restauracji. Propozycją dla osób jedzących mięso jest specjalna sztuka mięsa z bulionu w towarzystwie sosu chrzanowego oraz ziemniaków serwowanych w małych, kamiennych rondelkach. „ Danie główne – sztuka mięsa z chrzanem – to smak mojego dzieciństwa. Typowo polskie, ale unowocześnione, serwowane ze szparagami i marchewką.” mówi Borys Szyc. Dania aktora w menu są dopiero miesiąc, a już cieszą się ogromną popularnością. „ Pierwsze danie jakie wprowadziliśmy do menu to był Dorsz Atlantycki Małgorzaty Sochy, który pobił wszelkie rekordy zainteresowania a już widać, że dania Borysa nie pozostaną w tyle.” mówi Marcin Mazur dyrektor spółki zarządzającej restauracją.

restauracja signature warszawa

Dania Borysa Szyca w Signature to:
Sztuka mięsa z bulionu, ziemniaki, warzywa, sos chrzanowy – cena: 62 zł.
Domowy makaron z truflą i sosem maślanym – cena: 36 zł.

Kontakt

Restauracja Signature
ul. Poznańska 15
www.signaturerestaurant.pl

Polecamy

Zostań z nami

Bądź na bieżąco