werandcountry.pl weranda.pl
reklama
  • Dzieje się

Podlasie na weekend: startuje Slow Fest Festiwal

autor: Amelia Safader

Już w piątek, 30 czerwca rusza Podlasie Slow Fest i potrwa przez niemal całe wakacje. Jeśli zdecydujecie się w tym czasie spędzić trochę czasu na Podlasiu będziecie blisko natury i sztuki, dobrego, lokalnego jedzenia i tradycji. Festiwal zaciera granice między naturą a kulturą.

Podlasie Slow Fest Festiwal odbywa się w Supraślu, którego piękne, dzikie krajobrazy i bogata kultura skłaniają do wyciszenia się i spokojnej kontenplacji sztuki. Sztuka jest naturalną potrzebą człowieka, dlatego bogaty program, w którego skład wchodzą spotkania, wykłady, pokazy filmowe i teatralne pozwolą na znalezienie najlepszej formy spotkania z kulturą. Festiwal jest dla wszystkich tych, którzy szukają alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

Zdjęcia: materiały prasowe
Zdjęcia: materiały prasowe
Zdjęcia: materiały prasowe

Festiwal nastawiony jest także na aktywny wypoczynek. Podczas jego trwania nauczycie się technik relaksacyjnych za sprawą cyklu spotkań Joga i Pięć Sił prowadzonego przez Lilianę Sroczyńską. Będziecie mieli też okazję wziąć udział w wycieczkach i spacerach tematycznych

Slow Fest Festiwal celebruje życie sztukę, naturę oraz kuchnię. Natura, która odgrywa kluczową rolę jest dla organizatorów źródłem wewnętrznego wewnętrznego spokoju, stabilności i pewności siebie.

Przez 46 dni trwania festiwalu będziecie mieli okazję rozmawiać o festiwalowym programie i spędzić czas w piknikowej atmosferze na łonie natury. Otwarcie festiwalu odbędzie się na skwerze przed Domem Ludowym w Supraślu o 14:00.

Sprzedaż biletów jest już dostępna. Istniej możliwość kupienia pojedynczej wejściówki oraz cykliczne karnety. Wstęp na część wydarzeń w ramach festiwalu jest bezpłatna.

Kontakt

Podlasie slow fest
Supraśl
Cieliczańska 1
podlasieslowfest.pl
reklama

Lokalizacja

reklama
reklama

Zostań z nami

Bądź na bieżąco