reklama
  • Dzieje się
  • Warsztaty

Slow Weekend #9 już za tydzień! Oprócz wystawców będzie sporo ciekawych warsztatów

autor: Weranda Weekend

Już 19 i 20 maja na Mińskiej 65 odbędzie się kolejna edycja targów Slow Weekend pod hasłem #KupujLepszeProdukty. Organizatorzy zadbali o aktywności, które pobudzą kreatywność osób w każdym wieku. W jaki sposób? Na twórczych warsztatach. 

Warsztatownia to strefa, która od zawsze towarzyszy targom organizowanym przez Grupę SLOW. Na nadchodzącej edycji Slow Weekendu w tej części targów znajdą się m.in. maszyny do szycia Juki, na których chętni będą mogli uszyć torbę plażową, wykorzystując do tego niepotrzebne już tekstylia. Florystyki z Amarantu zorganizują zajęcia z wicia wianków, a Bazgrołaki poprowadzą warsztaty z projektowania letnich nadruków na torby i t-shirty. W tej strefie, na stoisku Veet, odbędą się warsztaty z robienia naturalnych peelingów – uczestnicy zabiorą ze sobą do domu słoiczek własnoręcznie przygotowanego kosmetyku. Z kolei na stoisku Flirt Kwiatowy odbędą się warsztaty dla miłośników roślin i tworzenia kompozycji kwiatowych, które potem będzie można podarować z okazji Dnia Matki. 

W Strefie Kids odbędą się warsztaty skierowane zarówno do dzieci, jak i rodziców. Samodobro poprowadzi zajęcia upcyklingu zniszczonych ubrań na maszynach do szycia Juki, a wydawnictwo Tashka poprowadzi kreatywne warsztaty sadzenia papieru… z którego wyrosną roślinki!

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Podczas targów odbędą się także wydarzenia towarzyszące, takie jak targ spożywczy, pokazy kulinarne Kuchni+, które poprowadzi Marta Dymek (Jadłonomia) oraz warsztaty z kiszenia warzyw organizowane przez Pozytywnie Zakiszeni w strefie Slow Food. Po raz pierwszy podczas targów odbędą się warsztaty w drodze po ZDROwie organizowane przez sieć klubów fitness Zdrofit. Instruktorzy poprowadzą wykłady i ćwiczenia, prezentujące fitness w stylu slow. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak zadbać o własne ciało i wyciszyć umysł. 

Targi Slow Weekend #9 – Kupuj Lepsze Produkty

KIEDY: 19 i 20 maja 2018 r.   
GDZIE: ul. Mińska 65   
GODZ. OTWARCIA: 11 – 19
 

Wstęp na wydarzenie bezpłatny.

reklama

Lokalizacja

reklama

Zostań z nami

Bądź na bieżąco