werandcountry.pl weranda.pl
  • Dzieje się

Warszawa: otwiera się park trampolin i kosmiczny plac zabaw

autor: Amelia Safader

Na ponad 5 tys. metrów specjalnej przestrzeni przygotowano mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Airo Active Park i kosmiczny plac zabaw Airo Space Kids otwierają się w sobotę, 23 czerwca.

W parku opiekę nad wami będą sprawować profesjonalni animatorzy, a do dyspozycji będziecie mieć najwyższej jakości sprzęt. W Airo Active Park znajdziecie około 80 trampolin, wieżę skosów, baseny z gąbkami, strefę wspinaczkową, powietrzną poduszkę, a nawet ścieżkę akrobatyczną. Jeśli to dla was za mało będziecie mogli zmierzyć się z Torem Ninja, gdzie przeszkody mają różny stopień zaawansowania lub wejść na jedyny w Polsce Twister, czyli kręcące się belki, które zwiększają swoją prędkość – zdradzimy, że wcale nie tak łatwo przed nimi uciec. 

Podczas, gdy Wy będziecie zmagać się z przeszkodami, a przy tym świetnie się bawić wasze dzieci mogą przenieść się na planetę Airo Space Kids, gdzie znajdą zjeżdżalnie, trampoliny, tory przeszkód, kilkupoziomowy labirynt wspinaczkowy, a nawet mini tor gokartowy z elektrycznymi pojazdami i interaktywną piaskownicą. Gdyby tak im się spodobało, że zapragną spędzić tu swoje urodziny – można zorganizować przyjęcie. Dla dzieci do trzeciego roku życia przygotowano Toodler Zone – miejsce, które wypełniono bezpiecznymi zabawkami rozwijającymi sprawność. Nad bezpieczeństwem maluchów w każdym wieku czuwać będzie wykwalifikowana kadra.

zdjęcia kids2

Zmęczonym i/lub spragnionym z pomocą przyjdzie Airo Cafe – znajdziecie tam strefę relaksu, zjecie lunch i napijecie się kawy w towarzystwie pysznego deseru.

Podczas otwarcia zaplanowano pokazy magii i konkursy, a wieczorem fluo party, gdzie będziecie bawić się w otoczeniu ultrafioletowych świateł. Do 6 lipca obowiązujepromocyjna cena – 10 zł za godzinę. 

Kontakt

Airo Active Park
Warszawa
ul. Łopuszańska 22
www.airo.fun
Godziny otwarcia
Pon. - Niedz.: 10:00 – 20:00
Ceny biletów
Bilet normalny 28 zł
Bilet grupowy 23 zł

Zostań z nami

Bądź na bieżąco