werandcountry.pl weranda.pl
  • Dzieje się
  • Dzieje się

Nocny Market wraca na Dworzec Główny

autor: Angelika Zdankiewicz-Staniszkis

A były chwile niepewności. PKP zapowiadało przywrócenie Dworca Głównego dla ruchu pociągów. Na szczęście poczeka z tym jeszcze trochę i przez całe wakacje, tak jak rok temu, będzie działać tu Nocny Market, czyli weekendowa uczta dla podniebienia pod gwiazdami.

Zjecie tu street food z najlepszych warszawskich knajp i restauracji, i popijecie wszystko tym, na co tylko przyjdzie ochota – od kraftowego piwa, przez dobre wino, na koktajlach kończąc. Wszystko w głośnych rytmach granej przez dj’ów muzyki.

W strefie Gastro będzie trochę Azji, trochę Włoch, a nawet kuchnia zza wschodniej granicy. Wystawcy, którzy się zapowiedzieli to m.in.

THAISTY, SaignKa, Łowcy Syren, Melt, My Freaking Street Food Story, Mąka i Woda, GringoBar, KoreaTown Rest, doidog, Cho Cho San Sushi, Soul Food Koszyki, Shoku, Pastrami Deli, Yatta Ramen, Koreanka, Mr Deep Fry, Veg Deli, Zkurczybyk, Warung Jakarta, Kuchnia Ukraińska i Gruzińska, Sklep z goframi – najlepsze gofry slowfood w Warszawie, Taco Libre, Sisho Noodle Bar, Melody – Lody Naturalne.

fot. Mirek Kaźmierczak
fot. Mirek Kaźmierczak
fot. Mirek Kaźmierczak

Na miejscu zobaczycie też wystawę plakatów Andrzeja Krajewskiego, poprawicie fryzurę w nocnym barber shopie, a nawet zrobicie tatuaż. Nocne marki – weźcie przyjaciół i bawcie się dobrze!

KIEDY? 

Każdy weekend od 25 maja.

W JAKICH GODZINACH?

Piątek, sobota: 17:00 – 1:00 
Niedziela – 16:00 – 23:00 
A od 31 maja także każdy czwartek – 17:00 – 00:00!

Kontakt

Nocny Market
Perony nieczynnego dworca
Warszawa Główna Osobowa,
ul. Towarowa 3
Warszawa
facebook.com/nocnymarket

Zostań z nami

Bądź na bieżąco