werandcountry.pl weranda.pl
reklama
  • Dzieje się

Nightskating Warszawa – otwarcie sezonu

autor: Amelia Safader

Pora wyjść z domu i świetnie się bawić razem z ludźmi, którzy kochają aktywnie spędzać czas.
Już 21 kwietnia rusza kolejna edycja Nightskating Warszawa – imprezy, na której nie może zabraknąć wszystkich miłośników rolek i wrotek. 9 przejazdów warszawskimi ulicami odbędzie się pod osłoną nocy. To największe takie wydarzenie w Polsce, a według Księgi Rekordów Guinessa także na świecie!

Impreza powstała z inicjatywy Warszawskiego Stowarzyszenia Rolkarskiego POLSKATER, utworzonego w 2009 r.przez ludzi, których pasją oraz sposobem życia jest jazda na rolkach. Założyciele sami uczestniczyli w wielu zawodach i imprezach tego typu w Polsce i na świecie.

fot. Nightskating Warszawa
fot. Nightskating Warszawa
fot. Nightskating Warszawa

POLSKATER mówi zdecydowane „nie” siedzeniu w domu przed telewizorem i zachęca wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu. Pora wyciągnąć rolki z szafy i ruszyć na miasto. Weźcie ze sobą znajomych i rodzinę. Podczas tej wyjątkowej nocy czeka na was pozytywna atmosfera i dużo frajdy. W wydarzeniu biorą udział setki osób, a nad ich nocnymi przejazdami czuwają policja i służby medyczne więc możecie czuć się bezpiecznie i dać się ponieść dobrej, aktywnej zabawie.

Miejsce zbiórki to to Pomnik Kopernika na Krakowskim Przedmieściu. Trasa przejazdu wynosi ok 18 km i prowadzi m.in. przez Krakowskie Przedmieście, ul. Marszałkowską, Plac Bankowy, Racławicką, Woronicza, Plac Unii Lubelskiej. Udział jest bezpłatny, warunkiem jest pewna jazda na rolkach i kask na głowie. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką dorosłych.

Przed udziałem w wydarzeniu zapoznajcie się z regulaminem Nightskating Warszawa dostępnym na stronie www.nightskatingwarszawa.pl/regulamin

reklama

Lokalizacja

reklama
reklama

Zostań z nami

Bądź na bieżąco