reklama
  • Dzieje się

Hotel Bryza Resort & Spa w Juracie ugości Reprezentację Polski w piłce nożnej

autor: Weranda Weekend

Nasz ulubiony hotel spa na polskim wybrzeżu tym razem ugości podopiecznych trenera Adama Nawałki, którzy właśnie w Hotelu Bryza Resort & SPA spędzą pierwszy etap przygotowań do mistrzostw Europy 2018. Będzie to zgrupowanie regeneracyjne. Kadrowicze zamieszkają w pokojach i apartamentach z widokiem na morze. Zaproszone zostały również rodziny piłkarzy.

Największy nacisk położony będzie na wypoczynek po bardzo intensywnym sezonie ligowym, zatem przewidziane są zarówno codzienne treningi jak i różne formy rekreacji. W trakcie 4 dni pobytu do dyspozycji piłkarzy będą wszystkie atrakcje hotelu, m.in.: kompleks basenów z łożami z widokiem na morze, strefa saun, centrum odnowy biologicznej, profesjonalna siłownia z nowoczesnym sprzętem, korty tenisowe. Niewątpliwą atrakcją będzie trening cardio na tarasie z widokiem na Bałtyk. Ponadto zaplanowano również treningi na specjalnie wybudowanym w tym celu boisku piłkarskim.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Hotel Bryza poza świetną lokalizacją blisko morza i luksusowym spa znany jest z dobrej kuchni, docenianej przez gości hotelu. Dodatkowo latem  otwiera się restauracja Markiza z bajecznym widokiem na Bałtyk i letnia restauracja Coco położona tuż przy samym brzegu morza. W wakacje działa także basen zewnętrzny z wodą solankową, a na plaży czekają wygodne leżaki z baldachimami. 

reklama

Lokalizacja

reklama

Zostań z nami

Bądź na bieżąco